مجلس ایران دات كام
حوزه کنگان و دیر و جم و عسلویه

حوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه

درباره حوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کنگان و دیر و جم و عسلویه

کاندیداهای حوزه کنگان و دیر و جم و عسلویه

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کنگان و دیر و جم و عسلویه

کنگان از شهرستان های استان بوشهر در جنوب ایران است. مرکز شهرستان کنگان، شهر بندر کنگان است. سایت۲ منطقه ویژه اقتصادی پارس در این شهرستان واقع است.
دیر در جنوب ایران و در ساحل خلیج فارس قرار دارد. دارای سه بخش مرکزی، آبدان و بردخون است. مرکز این شهرستان بندر دیر است.
شهرستان جم در سال ۱۳۸۵ جمعیت آن ۳۸٬۵۷۸ نفر بوده است. مرکز آن نیز شهر جم است.
عسلویه یکی از شهرستان های استان بوشهر در جنوب ایران است. مرکز این شهرستان بندر عسلویه است و شامل ۲ بخش و ۴ دهستان است.
حوزه کنگان و دیر و جم و عسلویه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کنگان و دیر و جم و عسلویه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه استفاده کنند.حوزه کنگان و دیر و جم و عسلویه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کنگان و دیر و جم و عسلویه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کنگان و دیر و جم و عسلویه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کنگان و دیر و جم و عسلویه را در تایید صلاحیت کنگان و دیر و جم و عسلویه مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های کنگان و دیر و جم و عسلویه در مجلس

نظرات مردم کنگان و دیر و جم و عسلویه

مردم شریف حوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کنگان و دیر و جم و عسلویه و انتظارات خود از کاندیداهای کنگان و دیر و جم و عسلویه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.