مجلس ایران دات كام
حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند

حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند

درباره حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند

کاندیداهای حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند

شهرستان کلیبر یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است. جمعیت این شهرستان ۸۹٫۶۹۸ نفر (سرشماری سال ۱۳۸۵خ) و مرکز آن شهر کلیبر است. این شهرستان از سمت جنوب با شهرستان های اهر و ورزقان و از سمت غرب با شهرستان جلفا هم مرز است.
شهرستان خداآفرین یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است، که با وسعت ۱۵۲۵ کیلومتر مربع ۳٫۳ درصد مساحت استان را شامل می شود و از سمت شمال با کشور جمهوری آذربایجان جمهوری آذربایجان، از سمت شرق با استان اردبیل، از سمت غرب با شهرستان جلفا و از سمت جنوب با شهرستان های کلیبر و ورزقان هم مرز است.
شهرستان هوراند یکی از شهرستان های شمالی استان آذربایجان شرقی است. مرکز اداری این شهرستان، شهر هوراند است. جمعیت شهرستان هوراند در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۲۰٬۷۰۱ نفر بوده و کم جمعیت ترین شهرستان استان محسوب می شود.
حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند استفاده کنند.حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کلیبر، خداآفرین و هوراند در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کلیبر، خداآفرین و هوراند داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کلیبر، خداآفرین و هوراند را در تایید صلاحیت کلیبر، خداآفرین و هوراند مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس

نظرات مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند

مردم شریف حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کلیبر، خداآفرین و هوراند و انتظارات خود از کاندیداهای کلیبر، خداآفرین و هوراند بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
فرهاد نصیری:

اینجانب از شهرستان هوراند بخش چهار دانگه روستای قیه دیبی سخن می گویم وضعیت جاده ی روستای ما اصلا اصلا مساعد نیست علی رغم مراجعات مکرر حضوری و تلفنی به مسولین ذی ربط ولی هیچگونه اقدامی صورت نگرفته فقط میخوام بدونم ما ایرانی نیستیم یا مسولین احساس مسولیت ندارن خواهش میکنم اقدامات لازم در این خصوص انجام بگیرد با تشکر


محمدنزاد:

با سلام. آقای الله قلی زاده صلاحیت شون تایید شده یا نه؟