مجلس ایران دات كام
حوزه جهرم

حوزه انتخابیه جهرم

درباره حوزه انتخابیه جهرم

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه جهرم

کاندیداهای حوزه جهرم

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه جهرم که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه جهرم

شهرستان جهرم یکی از شهرستان های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر جهرم است.جمعیت این شهرستان بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران برابر با ۱۸۶٬۲۶۹ تن بوده است. بیشتر اهالی جهرم شیعه و فارسی زبان می باشند. شهر جهرم با داشتن چندین دانشگاه، بیمارستان و مرکز پزشکی یکی از قطب های دانشگاهی و درمانی جنوب کشور است.اقتصاد جهرم برپایه کشاورزی و صنعت استوار است. مهم ترین فراورده های آن خرما، مرکبات، گندم و پنبه می باشد. رودخانه های قره آغاج سیمکان و شور از مهم ترین رودخانه های این منطقه است. آب و هوای شهرستان جهرم به طور کلی گرم و در نواحی کوهستانی معتدل است.
حوزه جهرم یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه جهرم پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه جهرم استفاده کنند.حوزه جهرم دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات جهرم در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای جهرم داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی جهرم را در تایید صلاحیت جهرم مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های جهرم در مجلس

نظرات مردم جهرم

مردم شریف حوزه انتخابیه جهرم، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد جهرم و انتظارات خود از کاندیداهای جهرم بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.