مجلس ایران دات كام
حوزه ایذه و باغملک

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک

درباره حوزه انتخابیه ایذه و باغملک

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ایذه و باغملک

کاندیداهای حوزه ایذه و باغملک

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ایذه و باغملک که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ایذه و باغملک

ایذه یکی از شهرستان های استان خوزستان واقع در جنوب ایران است. شهرستان ایذه در سال ۱۳۱۹ تأسیس شده است. مرکز این شهرستان، شهر ایذه است.
باغملک یکی از شهرستان های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان با شهرستان های رامهرمز، ایذه، مسجدسلیمان و شهرستان هفتکل هم مرز است. مرکز این شهرستان، شهر باغ ملک است.
حوزه ایذه و باغملک یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ایذه و باغملک پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ایذه و باغملک استفاده کنند.حوزه ایذه و باغملک دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ایذه و باغملک در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ایذه و باغملک داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ایذه و باغملک را در تایید صلاحیت ایذه و باغملک مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های ایذه و باغملک در مجلس

نظرات مردم ایذه و باغملک

مردم شریف حوزه انتخابیه ایذه و باغملک، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ایذه و باغملک و انتظارات خود از کاندیداهای ایذه و باغملک بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
علی شهریاری:

با سلام از نماینده آتی مجلس شورای اسلامی تقاضامندیم به مشکلات این دو شهرستان بی چیز برسند و تا می تواند کار کند با صداقت با تقوا انقلابی و.....باشد. وبا توجه به وسعت شهرستان های ایذه و باغملک واقعا یک نماینده قادر به این همه کار نیست و حداقل به دو نماینده نیاز دارد و هر چه زودتر این اتفاق بیوفتد با تشکر


محمود شیرالی:

با سلام.
ایذه و باغملک با توجه به اینکه وسعتی زیاد و دارای نزدیک به ۸۰۰ روستا می باشند یک نماینده نمی تواند جواب گوی مشکلات مردم باشد. چون وسعتش از شهرکرد تا کهگیلویه و بویراحمد است این یکی از بزرگترین مشکلات مردم این دو شهرستان می باشد و همیشه بر سر انتخاب نماینده دشمنی ها و کدورت هایی زیاد بین مردم این دوشهرستان بوجود می آید.