مجلس ایران دات كام
حوزه ایذه و باغملک

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک

درباره حوزه انتخابیه ایذه و باغملک

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ایذه و باغملک

کاندیداهای احتمالی حوزه ایذه و باغملک

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ایذه و باغملک که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه ایذه و باغملک

ایذه یکی از شهرستان های استان خوزستان واقع در جنوب ایران است. شهرستان ایذه در سال ۱۳۱۹ تأسیس شده است. مرکز این شهرستان، شهر ایذه است.
باغملک یکی از شهرستان های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان با شهرستان های رامهرمز، ایذه، مسجدسلیمان و شهرستان هفتکل هم مرز است. مرکز این شهرستان، شهر باغ ملک است.
حوزه ایذه و باغملک یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ایذه و باغملک پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ایذه و باغملک استفاده کنند.حوزه ایذه و باغملک دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ایذه و باغملک در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ایذه و باغملک داشته باشد.

تازه های ایذه و باغملک در مجلس

نظرات مردم ایذه و باغملک

مردم شریف حوزه انتخابیه ایذه و باغملک، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ایذه و باغملک و انتظارات خود از کاندیداهای ایذه و باغملک بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.