مجلس ایران دات كام
حوزه اسلام‌آباد غرب و دالاهو

حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو

درباره حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اسلام‌آباد غرب و دالاهو

کاندیداهای حوزه اسلام‌آباد غرب و دالاهو

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو

شهرستان اسلام آباد غرب یکی از شهرستانهای استان کرمانشاه در غرب ایران است. مرکز این شهرستان شهر اسلام آباد غرب است. این شهرستان در جنوب استان قرار گرفته است و در قدیم به نام های هارون آباد و شاه آباد غرب مشهور بوده است؛ و دومین شهرستان بزرگ استان می باشد.زبان مردم اسلام اباد کردی است و زبان مردم حمیل لکی و لری گراوندی است.
دالاهو از توابع استان کرمانشاه ایران است؛ که در سال ۱۳۸۴ به شهرستان دالاهو به مرکزیت کرند غرب ارتقاء یافت. دالاهو که در ۹۹ کیلومتری کرمانشاه قرار دارد، آخرین شهرستانی است که در پایان برنامه سوم به سایر شهرستان های ایران اضافه شده است.
حوزه اسلام‌آباد غرب و دالاهو یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو استفاده کنند.حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اسلام آباد غرب و دالاهو در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اسلام آباد غرب و دالاهو داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی اسلام آباد غرب و دالاهو را در تایید صلاحیت اسلام آباد غرب و دالاهو مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس

نظرات مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو

مردم شریف حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اسلام‌آباد غرب و دالاهو و انتظارات خود از کاندیداهای اسلام‌آباد غرب و دالاهو بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.