مجلس ایران دات كام
حوزه ایرانشهر، سرباز، دلگان

حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان

درباره حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ایرانشهر، سرباز، دلگان

کاندیداهای حوزه ایرانشهر، سرباز، دلگان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ایرانشهر، سرباز، دلگان

شهرستان ایرانشهر (به بلوچی: ئیرانشهر) یکی از شهرستانهای استان سیستان و بلوچستان است. مرکز این شهرستان، شهر ایرانشهر است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۲۵۴٬۳۱۴ نفر بوده است. شهرستان ایرانشهر دارای اقلیم بیابانی گرم و خشک می باشد.
شهرستان سَرباز یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان ایران است. مرکز این شهرستان، شهر سرباز است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۹۶٬۶۹۵ نفر بوده است. سرباز از دو کلمهٔ بلوچی سر به معنای سر یا بالادست و باز به معنای زیاد ساخته شده است دلیل نامگذاری رودخانه به سرباز داشتن بالادستی بسیار برای این رودخانه هست.
دَلگان از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان ایران است. این شهرستان تا سال ۱۳۸۶ به عنوان بخش دلگان شهرستان ایرانشهر شناخته می شد که در این تاریخ به شهرستان ارتقا یافت. جمعیت این شهرستان بنابر آمار سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۶۷٬۸۵۷ نفر بوده است. شهرستان دلگان دارای ۲ بخش، ۵ دهستان و ۱ مرکز شهری می باشد.
حوزه ایرانشهر، سرباز، دلگان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ایرانشهر، سرباز، دلگان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان استفاده کنند.حوزه ایرانشهر، سرباز، دلگان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ایرانشهر، سرباز، دلگان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ایرانشهر، سرباز، دلگان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ایرانشهر، سرباز، دلگان را در تایید صلاحیت ایرانشهر، سرباز، دلگان مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های ایرانشهر، سرباز، دلگان در مجلس

نظرات مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان

مردم شریف حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ایرانشهر، سرباز، دلگان و انتظارات خود از کاندیداهای ایرانشهر، سرباز، دلگان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.