مجلس ایران دات كام
حوزه هشترود و چاراویماق

حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق

درباره حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه هشترود و چاراویماق

کاندیداهای حوزه هشترود و چاراویماق

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه هشترود و چاراویماق

شهرستان هشترود یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است. مرکز این شهرستان شهر هشترود است. این شهرستان در جنوب شرقی شهر تبریز واقع شده و ۱۲۰ کیلومتر با آن فاصله دارد و در غرب شهر میانه واقع شده و ۶۵ کیلومتر با آن فاصله دارد. هشترود دارای ۲ شهر به نامهای هشترود و نظر کهریزی و ۲ بخش با نام های بخش مرکزی و بخش نظر کهریزی است. این شهرستان شانزدهمین شهرستان پرجمعیت استان آذربایجان شرقی و سیزدهمین شهرستان بزرگ استان آذربایجان شرقی (از نظر مساحت) است.
شهرستان چاراویماق جنوبی ترین شهرستان استان آذربایجان شرقی است. مرکز این شهرستان، شهر قره آغاج است و فاصله آن با شهرستان های میانه ۷۵ کیلومتر (از طریق جاده جدید میاندواب - میانه)، با هشترود ۶۵ کیلومتر و با تبریز ۱۹۳ کیلومتر است. این شهرستان ۲۰مین شهرستان پرجمعیت و چهارمین شهرستان بزرگ ( از نظر مساحت) استان آذربایجان شرقی است. این شهرستان دارای تنها یک شهر به نام قره قره آغاج و دو بخش به نام های بخش مرکزی و بخش شادیان است.
حوزه هشترود و چاراویماق یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه هشترود و چاراویماق پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق استفاده کنند.حوزه هشترود و چاراویماق دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات هشترود و چاراویماق در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای هشترود و چاراویماق داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی هشترود و چاراویماق را در تایید صلاحیت هشترود و چاراویماق مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های هشترود و چاراویماق در مجلس

نظرات مردم هشترود و چاراویماق

مردم شریف حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد هشترود و چاراویماق و انتظارات خود از کاندیداهای هشترود و چاراویماق بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
مهدی شهاب:

ازنامزدهايي که صلاحیت کاندیداتوری نمایندگی مجلس شورای اسلامی را کسب نکرده اند عاجزانه تقاضا دارم وقتی مراجع محترم احراز صلاحیت تاریخ قطعی اعلام نامزدهای دارای صلاحیت را اعلام کرده اند به شعور ملت اهانت نکنند و با اعلام اینکه فرصت برای ایشان باقی است و در روزهای آتی صلاحیت دار بودنشان اعلام خواهد شد مردم محروم و ولایت مدار منطقه را کم شعور تلقی نکنند.
و اینکه پاسخ حمایت بی مزد و مواجب مردم محروم منطقه چنین رفتار وقيهانه ای نیست.