مجلس ایران دات كام
حوزه هشترود و چاراویماق

حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق

درباره حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه هشترود و چاراویماق

کاندیداهای احتمالی حوزه هشترود و چاراویماق

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه هشترود و چاراویماق

شهرستان هشترود یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است. مرکز این شهرستان شهر هشترود است. این شهرستان در جنوب شرقی شهر تبریز واقع شده و ۱۲۰ کیلومتر با آن فاصله دارد و در غرب شهر میانه واقع شده و ۶۵ کیلومتر با آن فاصله دارد. هشترود دارای ۲ شهر به نامهای هشترود و نظر کهریزی و ۲ بخش با نام های بخش مرکزی و بخش نظر کهریزی است. این شهرستان شانزدهمین شهرستان پرجمعیت استان آذربایجان شرقی و سیزدهمین شهرستان بزرگ استان آذربایجان شرقی (از نظر مساحت) است.
شهرستان چاراویماق جنوبی ترین شهرستان استان آذربایجان شرقی است. مرکز این شهرستان، شهر قره آغاج است و فاصله آن با شهرستان های میانه ۷۵ کیلومتر (از طریق جاده جدید میاندواب - میانه)، با هشترود ۶۵ کیلومتر و با تبریز ۱۹۳ کیلومتر است. این شهرستان ۲۰مین شهرستان پرجمعیت و چهارمین شهرستان بزرگ ( از نظر مساحت) استان آذربایجان شرقی است. این شهرستان دارای تنها یک شهر به نام قره قره آغاج و دو بخش به نام های بخش مرکزی و بخش شادیان است.
حوزه هشترود و چاراویماق یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه هشترود و چاراویماق پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق استفاده کنند.حوزه هشترود و چاراویماق دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات هشترود و چاراویماق در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای هشترود و چاراویماق داشته باشد.

تازه های هشترود و چاراویماق در مجلس

نظرات مردم هشترود و چاراویماق

مردم شریف حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد هشترود و چاراویماق و انتظارات خود از کاندیداهای هشترود و چاراویماق بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.