مجلس ایران دات كام
حوزه گنبد کاووس

حوزه انتخابیه گنبد کاووس

درباره حوزه انتخابیه گنبد کاووس

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه گنبد کاووس

کاندیداهای حوزه گنبد کاووس

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه گنبد کاووس

گنبد کاووس یکی از شهرستانهای ایران است که در استان گلستان قرار گرفته است. جمعیت آن در سال ۱۳۹۵، برابر با ۳۲۵٬۷۸۹ نفر بوده است. ۷۰٪ جمعیت ساکنان این شهرستان را اهل سنت و اغلب از ترکمن های ایرانی تشکیل می دهند. ۴۵٪ جمعیت شهرستان شهرنشین و ۵۵٪ جمعیت آن ساکن روستاها می باشند. مردم این شهرستان به زبان های فارسی و ترکمنی گویش می کنند.
حوزه گنبد کاووس یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه گنبد کاووس پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه گنبد کاووس استفاده کنند.حوزه گنبد کاووس دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات گنبد کاووس در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای گنبد کاووس داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی گنبد کاووس را در تایید صلاحیت گنبد کاووس مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های گنبد کاووس در مجلس

نظرات مردم گنبد کاووس

مردم شریف حوزه انتخابیه گنبد کاووس، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد گنبد کاووس و انتظارات خود از کاندیداهای گنبد کاووس بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.