مجلس ایران دات كام
حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب

حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب

درباره حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب

کاندیداهای حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب

قصرشیرین قصرشیرین از شهرستان های استان کرمانشاه ایران است. مرکز این شهرستان شهر قصرشیرین است. سومار دیگر شهر آن است.
شهرستان سرپل ذهاب یکی از شهرستان های مهم استان کرمانشاه ایران است. مرکز این شهرستان شهر سرپل ذهاب است. جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵، برابر با ۸۵٬۳۴۲ نفر بوده است.
گیلانغرب (به کردی کلهری: گیه ڵان) یکی از شهرستان های واقع در غرب استان کرمانشاه است که جمعیتی نزدیک به ۷۰ هزار نفر را در خود جای داده است. ساکنین گیلان غرب همگی کرد تبار و از کلهر که یکی از بزرگترین ایل های کردستان و دومین ایل بزرگ ایران می باشد هستند.
حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب استفاده کنند.حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب را در تایید صلاحیت قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس

نظرات مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب

مردم شریف حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب و انتظارات خود از کاندیداهای قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.