مجلس ایران دات كام
حوزه گچساران و باشت

حوزه انتخابیه گچساران و باشت

درباره حوزه انتخابیه گچساران و باشت

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه گچساران و باشت

کاندیداهای حوزه گچساران و باشت

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه گچساران و باشت

گَچساران از شهرستان های ایران در جنوب غربی استان کهگیلویه و بویراحمد است که مردم این شهرستان اغلب به زبان لری جنوبی و اقلیتی به ترکی قشقایی صحبت می کنند. مرکز این شهرستان، شهر دوگنبدان است.
شهرستان باشت یکی از شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب ایران است. مردم طوایف باوی این منطقه از ایلات اصیل و ریشه دار هستند. این شهرستان از دو بخش مرکزی و بوستان تشکیل یافته و مرکز آن شهر باشت است.
حوزه گچساران و باشت یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه گچساران و باشت پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه گچساران و باشت استفاده کنند.حوزه گچساران و باشت دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات گچساران و باشت در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای گچساران و باشت داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی گچساران و باشت را در تایید صلاحیت گچساران و باشت مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های گچساران و باشت در مجلس

نظرات مردم گچساران و باشت

مردم شریف حوزه انتخابیه گچساران و باشت، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد گچساران و باشت و انتظارات خود از کاندیداهای گچساران و باشت بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.