مجلس ایران دات كام
حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

درباره حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

کاندیداهای حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

شهرستان فردوس به مرکزیت شهر فردوس، در شمال غربی استان خراسان جنوبی واقع شده است. این شهرستان ابتدا شامل محدوده وسیعی بود که به تدریج بخش های آن به شهرستان های مستقلی تبدیل شده و امروزه شامل ۴ شهرستان (شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه) می شود.
طبس پهناورترین شهرستان کشور در مرکز ایران است. شهر طبس مرکز این شهرستان است.
سرایان در شمال غربی استان خراسان جنوبی واقع است.
شهرستان بشرویه به مرکزیت شهر بشرویه، تا آبان ۱۳۸۷، یکی از بخش های شهرستان فردوس بود که در این سال به شهرستان ارتقاء پیدا کرد.
حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه استفاده کنند.حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی فردوس، طبس، سرایان و بشرویه را در تایید صلاحیت فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس

نظرات مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

مردم شریف حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد فردوس، طبس، سرایان و بشرویه و انتظارات خود از کاندیداهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
هلالی:

باسلام خدمت همه دوستان گرامی خواهشمنداست حتما پای صندوق حاضرشده وبه کاندیدای اصلح رای دهندکسی که عادل وخداترس باشدونگویدچون رای ندادیدمن کاندیدای شمانیستم ودردفاعیات ازمردم منطقه تبعیض قایل نشود.به امیدآن روزان شالله