مجلس ایران دات كام
حوزه فسا

حوزه انتخابیه فسا

درباره حوزه انتخابیه فسا

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه فسا

کاندیداهای حوزه فسا

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه فسا که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه فسا

شهرستان فسا یکی از شهرستانهای استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر فسا است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۲۰۵،۱۸۷ تن بوده است که پس از شهرستان های شیراز، مرودشت و کازرون چهارمین شهرستان پرجمعیت استان فارس می باشد. رصد خانه و مرکز علمی شهرداری فسا، به عنوان بزرگترین رصد خانه آماتوری جنوب ایران با سال تأسیس ۱۳۷۸ در وروری فسا از سمت شیراز و بر فراز تپه باستانی کدیوری واقع شده است. فسا از نظر کشاورزی شهری پررونق است. از نظر تولید گندم رتبه اول کشور ایران را داراست به طوری که فسا را شهر گندم می دانند. با توجه به آب و هوای مناسب، وجود نخل های گرمسیری و درختان گردو و باغات مرکبات از قبیل پرتقال، نارنگی، انار، پسته، بادام، گردو و نارنج در این شهر متداول وبه طور گسترده است. کشت پنبه نیز در فسا رونق فراوان داشته است.
حوزه فسا یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه فسا پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه فسا استفاده کنند.حوزه فسا دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات فسا در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای فسا داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی فسا را در تایید صلاحیت فسا مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های فسا در مجلس

نظرات مردم فسا

مردم شریف حوزه انتخابیه فسا، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد فسا و انتظارات خود از کاندیداهای فسا بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.