مجلس ایران دات كام
حوزه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه

حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه

درباره حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه

کاندیداهای حوزه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه

فریمان از شهرستان های استان خراسان رضوی می باشد. مرکز این شهرستان شهر فریمان است. قلندرآباد، سفیدسنگ و فرهادگرد دیگر شهرهای آن هستند.
سرخس گوشه شمال شرقی ایران، در مجاورت مرز ترکمنستان واقع شده است. سرخس از نظر استراتژیک و ژئوپلتیک در خراسان رضوی و بلکه کشور بسیار مهم است و به نوعی مهم ترین نقطه بزرگراه ابریشم، محل اتصال شرق به غرب و شمال به جنوب جهان، است.
رضویه شهری است در استان خراسان رضوی در شرق ایران. این شهر در بخش رضویه شهرستان مشهد قرار دارد.

حوزه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه استفاده کنند.حوزه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه را در تایید صلاحیت فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه در مجلس

نظرات مردم فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه

مردم شریف حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه و انتظارات خود از کاندیداهای فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حسن توکلی فریمانی:

با سلام کم گفتن و عملی کردن شعارها حتی یک درصد آنها