مجلس ایران دات كام
حوزه فریدن و فریدونشهر

حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر

درباره حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه فریدن و فریدونشهر

کاندیداهای حوزه فریدن و فریدونشهر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه فریدن و فریدونشهر

فریدن یکی از شهرستانهای استان اصفهان در مرکز ایران است. مرکز این شهرستان شهر داران است. جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۸۵ برابر ۸۱٬۶۲۲ نفر گزارش شده است. در سال ۱۳۱۶ شمسی، داران مرکز شهرستان فریدن شد.
فریدونشهر محل سکونت اقوام مختلفی از جمله فارسی زبان، ترک، بختیاری، گرجی و ارمنی است. تعداد زیادی از ساکنین شهر فریدون شهر (مرکز شهرستان) از گرجیانی هستند که به دست شاه عباس یکم در این شهر ساکن شدند. شهرستان فریدون شهر دارای یک بخش به نام بخش مرکزی و ۵ دهستان است.
حوزه فریدن و فریدونشهر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه فریدن و فریدونشهر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر استفاده کنند.حوزه فریدن و فریدونشهر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات فریدن و فریدونشهر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای فریدن و فریدونشهر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی فریدن و فریدونشهر را در تایید صلاحیت فریدن و فریدونشهر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های فریدن و فریدونشهر در مجلس

نظرات مردم فریدن و فریدونشهر

مردم شریف حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد فریدن و فریدونشهر و انتظارات خود از کاندیداهای فریدن و فریدونشهر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
بهمن احمدی:

به نظر من باید به یک‌نماینده جدید و جوان و انقلابی رای بدهیم


م.ر.ش:

اکثریت جمعیت فریدن و فریدونشهر اقوام ترک و بختیاری هستند چرا اسمی از این دو قوم بزرگ برده نمیشود چرا از قومی که در اقلیت جمعیتی هستند نام میبرید؟


مدیر سایت:

بیگ عزیز، کاش محترمانه تر می فرمودید، اما به هر حال توضیحات حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر اصلاح و بروز شد. ما به همه اقوام عزیز ایرانمان عشق می ورزیم، ترک و لر و فارس و بلوچ و کرد همه ایرانی هستیم و یک خاک زادگاهمان است و نوشتن حرفهای تند و پرخاش به هم میهنان به هوای طرفداری از قوم خود شوونیسم است.


ف.بیگ.:

فریدن اکثریت تورک داره.. (حذف) که اکثریت فریدن چادگان و فریدونشهر را کتمان و پنهان میکنید... (حذف)


ف.بیگ.:

(حذف) چطور ازجمعیت گرجی وارمنی آگاهی داریدکه زمان شاه عباس وارد فریدن شدن.. و از قوم (حذف) که در زمان بهرام گور ازهند رفتن عراق ودر زمان صفویه وارد کشور وفریدن شدن آگاهی دارید.. اما از اکثریت جمعیت فریدن وفریدونشهر وچادگان که تورکهای بومی این سرزمین هستند وازاول تاریخ ساکن فریدن چادگان وفریدونشهر بودن اطلاعی نداری؟ (حذف)


Sh m:

سعی کنیم کسی را روانه خانه ملت کنیم که نخواهد ۴سال دیگر منطقه را عقب بیندازد واقعا حیرانش سخته گول حرفها و وعده های پوچ را نخوریم برای انتخاب نامزدها دست به هر کاری میزنند ، با وتحقیق تفکر و قدرت فکری پای صندوق رای برویم