مجلس ایران دات كام
حوزه فلاورجان

حوزه انتخابیه فلاورجان

درباره حوزه انتخابیه فلاورجان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه فلاورجان

کاندیداهای حوزه فلاورجان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه فلاورجان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه فلاورجان

فلاورجان معرب پل ورگان از شهرستان های استان اصفهان است. مرکز این شهرستان شهر فلاورجان است. آرامگاه امامزاده معروف امیر سپهدار زید ابن امام حسن مجتبی (ع) در این شهر قرار دارد،یکی از دانشمندان دوران صفویه نیز در کنار آرامگاه این امامزاده مدفون است. فلاورجان یکی از شهرستان های تاریخی استان اصفهان است که وسعت کل آن ۳۱۹ کیلومتر مربع است.
حوزه فلاورجان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه فلاورجان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه فلاورجان استفاده کنند.حوزه فلاورجان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات فلاورجان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای فلاورجان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی فلاورجان را در تایید صلاحیت فلاورجان مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های فلاورجان در مجلس

نظرات مردم فلاورجان

مردم شریف حوزه انتخابیه فلاورجان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد فلاورجان و انتظارات خود از کاندیداهای فلاورجان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.