مجلس ایران دات كام
حوزه اسفراین

حوزه انتخابیه اسفراین

درباره حوزه انتخابیه اسفراین

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اسفراین

کاندیداهای احتمالی حوزه اسفراین

حوزه اسفراین

اسفراین از شهرستان های استان خراسان شمالی می باشد. مرکز آن شهر اسفراین است؛ و صفی آباد دیگر شهر آن است. این شهرستان در سال ۱۳۸۵، تعداد ۱۸۳٬۱۴۸ نفر جمعیت داشته است. پوشش گیاهی اسفراین در شهرستان اسفراین دو نوع پوشش گیاهی طبیعی قابل تشخیص است. جنگلها و مراتع.
حوزه اسفراین یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اسفراین پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اسفراین استفاده کنند.حوزه اسفراین دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اسفراین در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اسفراین داشته باشد.

تازه های اسفراین در مجلس

نظرات مردم اسفراین

مردم شریف حوزه انتخابیه اسفراین، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اسفراین و انتظارات خود از کاندیداهای اسفراین بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.