مجلس ایران دات كام
حوزه دورود و ازنا

حوزه انتخابیه دورود و ازنا

درباره حوزه انتخابیه دورود و ازنا

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دورود و ازنا

کاندیداهای حوزه دورود و ازنا

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه دورود و ازنا که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دورود و ازنا

شهرستان دورود شهرستانی است در شرق استان لرستان و مرکز آن شهر دورود است.در شهر دورود حفاری های تاریخی انجام شد که منجر به پیدایش روستاهایی با بیش از ۷۰۰۰ سال قدمت شد. از دیگر اماکن تاریخی می توان به پل تاریخی چالانچولان که پایه آن در دوره ساسانیان بنا نهاده شده اشاره کرد. قدمت تاریخی این شهر به حدود ۱۳۰ سال می رسد.
شهرستان ازنا یکی از شهرستانهای استان لرستان است. مرکز این شهرستان، شهر ازنا است. این شهر در دشت وسیع جاپلق جا دارد.
حوزه دورود و ازنا یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دورود و ازنا پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دورود و ازنا استفاده کنند.حوزه دورود و ازنا دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دورود و ازنا در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دورود و ازنا داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دورود و ازنا را در تایید صلاحیت دورود و ازنا مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های دورود و ازنا در مجلس

نظرات مردم دورود و ازنا

مردم شریف حوزه انتخابیه دورود و ازنا، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دورود و ازنا و انتظارات خود از کاندیداهای دورود و ازنا بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
سعیدساکی:

لطفا کوچه های ناصرالدین،دورود رواسفالت کنید