مجلس ایران دات كام
حوزه دزفول

حوزه انتخابیه دزفول

درباره حوزه انتخابیه دزفول

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دزفول

کاندیداهای حوزه دزفول

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه دزفول که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دزفول

دزفول از شهرستان های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. شهرستان دزفول از شمال به استان لرستان، از غرب به شهرستان اندیمشک از شرق به استانهای چهار محال بختیاری از جنوب شرقی به شهرستان مسجد سلیمان و از جنوب به شهرستان های شوشتر و گتوند و از جنوب غربی به شهرستان شوش محدود می شود.
حوزه دزفول یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دزفول پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دزفول استفاده کنند.حوزه دزفول دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دزفول در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دزفول داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دزفول را در تایید صلاحیت دزفول مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های دزفول در مجلس

نظرات مردم دزفول

مردم شریف حوزه انتخابیه دزفول، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دزفول و انتظارات خود از کاندیداهای دزفول بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.