مجلس ایران دات كام
حوزه دزفول

حوزه انتخابیه دزفول

درباره حوزه انتخابیه دزفول

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دزفول

کاندیداهای حوزه دزفول

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه دزفول که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دزفول

دزفول از شهرستان های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. شهرستان دزفول از شمال به استان لرستان، از غرب به شهرستان اندیمشک از شرق به استانهای چهار محال بختیاری از جنوب شرقی به شهرستان مسجد سلیمان و از جنوب به شهرستان های شوشتر و گتوند و از جنوب غربی به شهرستان شوش محدود می شود.
حوزه دزفول یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دزفول پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دزفول استفاده کنند.حوزه دزفول دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دزفول در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دزفول داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دزفول را در تایید صلاحیت دزفول مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های دزفول در مجلس

نظرات مردم دزفول

مردم شریف حوزه انتخابیه دزفول، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دزفول و انتظارات خود از کاندیداهای دزفول بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.