مجلس ایران دات كام
حوزه دهلران و دره‌شهر و آبدانان

حوزه انتخابیه دهلران و دره‌شهر و آبدانان

درباره حوزه انتخابیه دهلران و دره‌شهر و آبدانان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دهلران و دره‌شهر و آبدانان

کاندیداهای حوزه دهلران و دره‌شهر و آبدانان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه دهلران و دره‌شهر و آبدانان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دهلران و دره شهر و آبدانان

دهلران بزرگترین شهر استان ایلام به لحاظ وسعت با ۶۵۶۳۰ نفر جمعیت و دومین شهرستان استان به لحاظ جمعیت می باشد که بیشترین مرز مشترک با کشور عراق را در استان داراست.
دره شهر از شهرستان های غربی ایران و کوهپایه ای کبیرکوه از سلسله جبال زاگرس و مرکز آن شهر دره شهراست.
آبدانان با مرکزیت آبدانان در استان ایلام و در غرب ایران واقع در جنوب ایلام واقع شده است. از نظر جغرافیایی این شهرستان در میان دو کوه کبیر کوه و دینارکوه قرار گرفته که این جغرافیا از عوامل مهم عدم پیشرفت صنعتی شهرستان آبدانان است.
حوزه دهلران و دره‌شهر و آبدانان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دهلران و دره شهر و آبدانان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دهلران و دره شهر و آبدانان استفاده کنند.حوزه دهلران و دره شهر و آبدانان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دهلران و دره شهر و آبدانان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دهلران و دره شهر و آبدانان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دهلران و دره شهر و آبدانان را در تایید صلاحیت دهلران و دره شهر و آبدانان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های دهلران و دره‌شهر و آبدانان در مجلس

نظرات مردم دهلران و دره‌شهر و آبدانان

مردم شریف حوزه انتخابیه دهلران و دره‌شهر و آبدانان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دهلران و دره‌شهر و آبدانان و انتظارات خود از کاندیداهای دهلران و دره‌شهر و آبدانان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.