مجلس ایران دات كام
حوزه دشتی و تنگستان

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان

درباره حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دشتی و تنگستان

کاندیداهای حوزه دشتی و تنگستان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دشتی و تنگستان

دشتی در میانه استان بوشهر قرار دارد و از شمال به شهرستان های دشتستان و تنگستان، از غرب به شهرستان تنگستان و خلیج فارس، از جنوب به شهرستان های دیر و جم و از شرق به شهرستان فراشبند فارس محدود می گردد، و شهر خورموج مرکز این شهرستان است.
تنگستان دارای دو بخش مرکزی و دلوار است. مرکز این شهرستان شهر اَهرَم است. شهرستان تنگستان دارای ۱۹۲۶ کیلومتر مربع وسعت است و از شمال و مشرق به شهرستان دشتستان، از جنوب شرقی به شهرستان دشتی، از شمال غربی به شهرستان بوشهر و از غرب و جنوب غربی به خلیج فارس محدود است.
حوزه دشتی و تنگستان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دشتی و تنگستان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان استفاده کنند.حوزه دشتی و تنگستان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دشتی و تنگستان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دشتی و تنگستان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دشتی و تنگستان را در تایید صلاحیت دشتی و تنگستان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های دشتی و تنگستان در مجلس

نظرات مردم دشتی و تنگستان

مردم شریف حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دشتی و تنگستان و انتظارات خود از کاندیداهای دشتی و تنگستان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.