مجلس ایران دات كام
حوزه دشتستان

حوزه انتخابیه دشتستان

درباره حوزه انتخابیه دشتستان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دشتستان

کاندیداهای احتمالی حوزه دشتستان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه دشتستان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه دشتستان

دشتستان در شرق استان بوشهر از جنوب به شهرستان دشتی، از مغرب به شهرستان بوشهر و تنگستان از شمال غرب به شهرستان گناوه و از مشرق و شمال شرق به استان فارس منتهی می شود. مرکز آن شهر برازجان است.
حوزه دشتستان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دشتستان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دشتستان استفاده کنند.حوزه دشتستان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دشتستان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دشتستان داشته باشد.

تازه های دشتستان در مجلس

نظرات مردم دشتستان

مردم شریف حوزه انتخابیه دشتستان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دشتستان و انتظارات خود از کاندیداهای دشتستان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.