مجلس ایران دات كام
حوزه دشت‌آزادگان و هویزه

حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه

درباره حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دشت‌آزادگان و هویزه

کاندیداهای حوزه دشت‌آزادگان و هویزه

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دشت آزادگان و هویزه

دشت آزادگان یکی از شهرستان های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. مردم این شهرستان عرب و به زبان عربی سخن می گویند. دشت آزادگان در آغاز به دشت میسان یا سهل میان معروف بود.
هویزه یکی از شهرستان های تازه تاسیس استان خوزستان است که در سال ۱۳۸۷ از شهرستان دشت آزادگان منشعب شد. جمعیت این شهرستان در سرشماری سال ۱۳۸۵ بالغ بر ۳۰٬۷۵۰ تن بوده است.
حوزه دشت‌آزادگان و هویزه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دشت آزادگان و هویزه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه استفاده کنند.حوزه دشت آزادگان و هویزه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دشت آزادگان و هویزه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دشت آزادگان و هویزه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دشت آزادگان و هویزه را در تایید صلاحیت دشت آزادگان و هویزه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های دشت‌آزادگان و هویزه در مجلس

نظرات مردم دشت‌آزادگان و هویزه

مردم شریف حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دشت‌آزادگان و هویزه و انتظارات خود از کاندیداهای دشت‌آزادگان و هویزه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.