مجلس ایران دات كام
حوزه درگز

حوزه انتخابیه درگز

درباره حوزه انتخابیه درگز

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه درگز

کاندیداهای حوزه درگز

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه درگز که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه درگز

درگز یا دره گز از شهرهای استان خراسان رضوی در شمال شرقی ایران، از شمال به مرز ایران و ترکمنستان از مشرق و جنوب شرقی به مشهد از جنوب به چناران و از غرب به قوچان محدود است. مردم شریف درگز به زبان های ترکی، کردی، ترکمنی و فارسی صحبت می کنند. از اماکن دیدنی این شهر می توان به آب گرم الله اکبر و پارک ملی تندوره اشاره کرد.
حوزه درگز یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه درگز پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه درگز استفاده کنند.حوزه درگز دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات درگز در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای درگز داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی درگز را در تایید صلاحیت درگز مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های درگز در مجلس

نظرات مردم درگز

مردم شریف حوزه انتخابیه درگز، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد درگز و انتظارات خود از کاندیداهای درگز بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.