مجلس ایران دات كام
حوزه دامغان

حوزه انتخابیه دامغان

درباره حوزه انتخابیه دامغان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دامغان

کاندیداهای حوزه دامغان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه دامغان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دامغان

دامغان از شهرستان های استان سمنان است. مرکز آن شهر دامغان است و شامل دو بخش مرکزی و امیرآباد است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۸۴٫۶۸۰ نفر بوده است.
از شمال با استان مازندران، جنوب استان اصفهان، از شرق شهرستان شاهرود و از سمت غرب با شهرستان سمنان و شهرستان مهدی شهر همسایه است. محصول پسته دامغان بسیار مشهور است.
حوزه دامغان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دامغان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دامغان استفاده کنند.حوزه دامغان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دامغان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دامغان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دامغان را در تایید صلاحیت دامغان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های دامغان در مجلس

نظرات مردم دامغان

مردم شریف حوزه انتخابیه دامغان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دامغان و انتظارات خود از کاندیداهای دامغان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
محمدحسن خلیل نژادی:

اولا طرح نظام هماهنگ حقوق برای تمامی حقوق بگیران کشوری و لشکری و غیره اجرا شود دوما مالیات بر حقوق و مزایا بازای هر ۳۰۰هزار تومان مازاد بر ۳ ملیون تومان معاف از مالیات یک درصد از هرکه گرفته شود بطوری که بیش از ۳۰ میلیون تومان مالیات صد درصدی اخذ گردد تا فاصله طبقاتی حقوق کمی عادلانه گردد سوما روستاهایی که فاقد اب اشامیدنی می باشند وبیش از ۲۳ سال اهالی مکاتبه نموده اند وبه نتیجه نرسیده اقدام نمایند چهارم تبعیضات بین ارگانها ونهادها برداشته شود تا کارکنان ارتش هم بتوانند زمینهای خریداری شده برای مسکن را بعد از سی و اندی سال بسازند پنجم نمایندگان قوانینی تصویب نمایند که به ضرر دزدان و چپاولگران بیت المال باشد نه به نفع انان ششم منافع ملت را بر منافع خود ترجیح دهند برای غارت بیت المال به مجلس نروند و .....


حسین:

لطفا اسامی نفرات تایید شده را بنویسید


رضا:

بله ایشان تاییدشدند


مهدی محمدی:

سلام ، با احترام آیا حجت السلام حسن ملک محمدی برای مجلس یازدهم تائید صلاحیت شده اند؟