مجلس ایران دات كام
حوزه دامغان

حوزه انتخابیه دامغان

درباره حوزه انتخابیه دامغان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دامغان

کاندیداهای احتمالی حوزه دامغان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه دامغان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه دامغان

دامغان از شهرستان های استان سمنان است. مرکز آن شهر دامغان است و شامل دو بخش مرکزی و امیرآباد است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۸۴٫۶۸۰ نفر بوده است.
از شمال با استان مازندران، جنوب استان اصفهان، از شرق شهرستان شاهرود و از سمت غرب با شهرستان سمنان و شهرستان مهدی شهر همسایه است. محصول پسته دامغان بسیار مشهور است.
حوزه دامغان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دامغان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دامغان استفاده کنند.حوزه دامغان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دامغان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دامغان داشته باشد.

تازه های دامغان در مجلس

نظرات مردم دامغان

مردم شریف حوزه انتخابیه دامغان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دامغان و انتظارات خود از کاندیداهای دامغان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حسین:

لطفا اسامی نفرات تایید شده را بنویسید


رضا:

بله ایشان تاییدشدند


مهدی محمدی:

سلام ، با احترام آیا حجت السلام حسن ملک محمدی برای مجلس یازدهم تائید صلاحیت شده اند؟