مجلس ایران دات كام
حوزه دماوند و فیروزکوه

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه

درباره حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دماوند و فیروزکوه

کاندیداهای حوزه دماوند و فیروزکوه

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دماوند و فیروزکوه

دماوند منطقه ای سرسبز و خرم است که نام اسطوره ای کوه دماوند را با خود به همراه دارد. اعتدال کم نظیر آب و هوا، تنوع آب و هوایی منطقه، هر ساله عده زیادی گردشگر، مسافر و مهاجر را از اطراف به این شهرستان جلب می کند.
فیروزکوه در منتهی الیه شمال شرقی استان تهران واقع شده است. فیروزکوه از شمال و شرق به شهرستان سوادکوه در استان مازندران ، از جنوب و جنوب شرقی به شهرستان مهدیشهر در استان سمنان و از غرب به شهرستان دماوند محدود می شود.
حوزه دماوند و فیروزکوه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دماوند و فیروزکوه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه استفاده کنند.حوزه دماوند و فیروزکوه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دماوند و فیروزکوه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دماوند و فیروزکوه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دماوند و فیروزکوه را در تایید صلاحیت دماوند و فیروزکوه مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های دماوند و فیروزکوه در مجلس

نظرات مردم دماوند و فیروزکوه

مردم شریف حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دماوند و فیروزکوه و انتظارات خود از کاندیداهای دماوند و فیروزکوه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
علی کاشی:

سلام بنظر بنده رقابت شدید فرقه ای و جناحی و... بین ۳کاندیدا رسولی نژاد مشهدی عباسی و خانزدای می باشد و جنجالی میشود