مجلس ایران دات كام
حوزه چناران و بینالود

حوزه انتخابیه چناران و بینالود

درباره حوزه انتخابیه چناران و بینالود

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه چناران و بینالود

کاندیداهای احتمالی حوزه چناران و بینالود

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه چناران و بینالود که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه چناران و بینالود

چناران از شهرستان های استان خراسان رضوی است. مرکز این شهرستان شهر چناران بوده و دارای دو بخش مرکزی و گلبهار است.
بینالود (طرقبه شاندیز)، یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی است که شامل دو بخش طرقبه و شاندیز می باشد. این شهرستان تا تابستان ۱۳۸۷، یکی از بخش های شهرستان مشهد بود که در این تاریخ به شهرستان ارتقاء یافت.
حوزه چناران و بینالود یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه چناران و بینالود پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه چناران و بینالود استفاده کنند.حوزه چناران و بینالود دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات چناران و بینالود در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای چناران و بینالود داشته باشد.

تازه های چناران و بینالود در مجلس

نظرات مردم چناران و بینالود

مردم شریف حوزه انتخابیه چناران و بینالود، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد چناران و بینالود و انتظارات خود از کاندیداهای چناران و بینالود بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.