مجلس ایران دات كام
حوزه بوشهر، گناوه و دیلم

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

درباره حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بوشهر، گناوه و دیلم

کاندیداهای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بوشهر، گناوه و دیلم

شهرستان بوشهر از شمال به شهرستان گناوه، از شرق به شهرستان دشتستان، از جنوب به شهرستان تنگستان و از غرب به خلیج فارس منتهی می شود. این شهرستان از دو بخش مرکزی و خارک تشکیل شده است.
گناوه با مساحتی حدود ۱۸۳٫۷ کیلومترمربع در ساحل شمالی خلیج فارس قرار دارد. این شهرستان از شمال غربی به شهرستان دیلم، از شمال شرقی به استان فارس، از مشرق به شهرستان دشتستان، از جنوب به شهرستان بوشهر و از مغرب به خلیج فارس منتهی می شود. مرکز این شهرستان بندر گناوه است.
دیلم از شمال به شهرستان بهبهان و بندر هندیجان (از استان خوزستان) از شرق استان کهگیلویه و بویر احمد، از جنوب شهرستان گناوه و از غرب به خلیج فارس محدود می باشد. مرکز این شهرستان شهر بندر دیلم است. شهر امام حسن دیگر شهر آن است. جمعیت این شهرستان همراه با روستاهای اطراف ان نزدیک به ۳۰هزار نفر می باشد.
حوزه بوشهر، گناوه و دیلم یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم استفاده کنند.حوزه بوشهر، گناوه و دیلم دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بوشهر، گناوه و دیلم در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بوشهر، گناوه و دیلم داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بوشهر، گناوه و دیلم را در تایید صلاحیت بوشهر، گناوه و دیلم مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس

نظرات مردم بوشهر، گناوه و دیلم

مردم شریف حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بوشهر، گناوه و دیلم و انتظارات خود از کاندیداهای بوشهر، گناوه و دیلم بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.