مجلس ایران دات كام
حوزه بوکان

حوزه انتخابیه بوکان

درباره حوزه انتخابیه بوکان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بوکان

کاندیداهای حوزه بوکان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه بوکان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بوکان

شهرستان بوکان سومین شهرستان مهم و پرجمعیت کردنشین ایران واقع در استان آذربایجان غربی است. این شهرستان بر سر جاده ترانزیتی غرب و در منطقه تقریبا کوهستانی و معتدل قرار گرفته که از جهت شمال به شهرستان میاندوآب و از جنوب به شهرستان سقز و از شرق به شهرستان شاهین دژ و از غرب با شهرستان مهاباد و از جنوب غرب شهرستان سردشت (شهرربط) همسایه است. شهرستان بوکان دارای ۲۰۱ روستا است که از این تعداد ۲۵ روستای آن متروکه است. شهرستان بوکان دارای ۲ بخش به نام های مرکزی و سیمینه است و ۷ دهستان دارد.
حوزه بوکان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بوکان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بوکان استفاده کنند.حوزه بوکان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بوکان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بوکان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بوکان را در تایید صلاحیت بوکان مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های بوکان در مجلس

نظرات مردم بوکان

مردم شریف حوزه انتخابیه بوکان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بوکان و انتظارات خود از کاندیداهای بوکان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.