مجلس ایران دات كام
حوزه بروجن

حوزه انتخابیه بروجن

درباره حوزه انتخابیه بروجن

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بروجن

کاندیداهای حوزه بروجن

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بروجن

بروجن دارای ۱۱۸٬۳۸۱ نفر جمعیت می باشد و در شرقی ترین نقطه منطقه و در محل تلاقی راه های سه استان چهار محال و بختیاری، اصفهان و فارس قرار گرفته است.
حوزه بروجن یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بروجن پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بروجن استفاده کنند.حوزه بروجن دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بروجن در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بروجن داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بروجن را در تایید صلاحیت بروجن مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بروجن در مجلس

نظرات مردم بروجن

مردم شریف حوزه انتخابیه بروجن، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بروجن و انتظارات خود از کاندیداهای بروجن بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.