مجلس ایران دات كام
حوزه بویراحمد و دنا

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا

درباره حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بویراحمد و دنا

کاندیداهای حوزه بویراحمد و دنا

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بویراحمد و دنا

شهرستان بویراحمد از شهرستان های ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد است. جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵، برابر با ۲۹۹٬۸۸۵ نفر (۷۷٬۵۶۹ خانوار) بوده است.
دنا یکی از شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد است. مرکز این شهرستان شهر سی سخت است. مردم این منطقه از ایلات اصیل و ریشه دار لُر بویر احمدی هستند و به زبان لری صحبت می کنند.
حوزه بویراحمد و دنا یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بویراحمد و دنا پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا استفاده کنند.حوزه بویراحمد و دنا دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بویراحمد و دنا در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بویراحمد و دنا داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بویراحمد و دنا را در تایید صلاحیت بویراحمد و دنا مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بویراحمد و دنا در مجلس

نظرات مردم بویراحمد و دنا

مردم شریف حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بویراحمد و دنا و انتظارات خود از کاندیداهای بویراحمد و دنا بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.