مجلس ایران دات كام
حوزه بیجار

حوزه انتخابیه بیجار

درباره حوزه انتخابیه بیجار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بیجار

کاندیداهای احتمالی حوزه بیجار

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه بیجار که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه بیجار

بیجار یکی از شهرستان های استان کردستان است، که در شرق این استان واقع شده است. مرکز این شهرستان شهر بیجار است. شهر بیجار در گذشته مرکز ولایت گروس بوده است. شهرستان بیجار با مساحت ۵۳۵۰ کیلومترمربع بزرگترین شهرستان استان کردستان می باشد.
حوزه بیجار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بیجار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بیجار استفاده کنند.حوزه بیجار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بیجار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بیجار داشته باشد.

تازه های بیجار در مجلس

نظرات مردم بیجار

مردم شریف حوزه انتخابیه بیجار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بیجار و انتظارات خود از کاندیداهای بیجار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.