مجلس ایران دات كام
حوزه بیجار

حوزه انتخابیه بیجار

درباره حوزه انتخابیه بیجار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بیجار

کاندیداهای حوزه بیجار

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بیجار

بیجار یکی از شهرستان های استان کردستان است، که در شرق این استان واقع شده است. مرکز این شهرستان شهر بیجار است. شهر بیجار در گذشته مرکز ولایت گروس بوده است. شهرستان بیجار با مساحت ۵۳۵۰ کیلومترمربع بزرگترین شهرستان استان کردستان می باشد.
حوزه بیجار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بیجار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بیجار استفاده کنند.حوزه بیجار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بیجار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بیجار داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بیجار را در تایید صلاحیت بیجار مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بیجار در مجلس

نظرات مردم بیجار

مردم شریف حوزه انتخابیه بیجار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بیجار و انتظارات خود از کاندیداهای بیجار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
امید:

جالب بیجار بزرگترین وقدیمی ترین شهرستان استان کردستان جز مهمترین شهرهای استان نام برده نشده است.