مجلس ایران دات كام
حوزه بهبهان و آغاجاری

حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری

درباره حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بهبهان و آغاجاری

کاندیداهای حوزه بهبهان و آغاجاری

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بهبهان و آغاجاری

بهبهان در جنوب شرقی استان خوزستان قرار گرفته و مرکز آن شهر بهبهان است. سردشت زیدون، منصوریه و تشان شهرهای دیگر آن است. شهرت بهبهان به خاطر لایه های گازی زیر زمینی و مناطق نفت خیز، زمین های وسیع کشاورزی و فراورده های لبنی مرغوب است. از محصولات لبنی آن می توان به ماست و پنیر این منطقه اشاره کرد. شهرستان بهبهان از طرف شمال و شمال شرقی به استان کهگیلویه و بویراحمد و از جنوب به استان بوشهر محدود می شود.
آغاجاری نیز از شهرستان های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. هیات وزیران ایران در مرداد ۱۳۹۱ با ایجاد شهرستان آغاجاری به مرکزیت شهر آغاجاری، با ترکیب بخش مرکزی شهرستان آغاجاری به مرکزیت آغاجاری و بخش جولکی به مرکزیت روستای جولکی از ترکیب دهستان سرجولکی و دهستان آب باران در تابعیت استان خوزستان موافقت کرد. قبل از این تاریخ، آقاجاری یکی از بخش های شهرستان بهبهان محسوب می شد.
حوزه بهبهان و آغاجاری یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بهبهان و آغاجاری پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری استفاده کنند.حوزه بهبهان و آغاجاری دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بهبهان و آغاجاری در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بهبهان و آغاجاری داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بهبهان و آغاجاری را در تایید صلاحیت بهبهان و آغاجاری مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بهبهان و آغاجاری در مجلس

نظرات مردم بهبهان و آغاجاری

مردم شریف حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بهبهان و آغاجاری و انتظارات خود از کاندیداهای بهبهان و آغاجاری بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.