مجلس ایران دات كام
حوزه بندرلنگه و بستک و پارسیان

حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان

درباره حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بندرلنگه و بستک و پارسیان

کاندیداهای حوزه بندرلنگه و بستک و پارسیان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بندرلنگه و بستک و پارسیان

شهرستان بندر لنگه یکی از شهرستانهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. مرکز این شهرستان بندر لنگه است که یکی از بنادر مهم جنوب کشور است. شهرستان بندر لنگه در حاشیه خلیج فارس قرار دارد.
بستک یکی از شهرستان های استان هرمزگان در جنوب ایران است. جمعیت شهرستان بستک طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵، برابر با ۸۰٬۴۹۲ نفر بوده است.
شهرستان پارسیان یکی از شهرستان های استان هزمزگان در جنوب ایران است. مرکز آن شهر پارسیان می باشد که فاصلهٔ آن تا بندر لنگه ۲۲۰ کیلومتر است. این منطقه دارای غذاهای ویژه ای است که از میان آن ها می توان مجبوس، رنگینک، لگیمات، خمفروش، گیویده، حل، حلیم، بدوه، برنج سرخ، ته چین ماهی را نام برد.
حوزه بندرلنگه و بستک و پارسیان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بندرلنگه و بستک و پارسیان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان استفاده کنند.حوزه بندرلنگه و بستک و پارسیان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بندرلنگه و بستک و پارسیان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بندرلنگه و بستک و پارسیان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بندرلنگه و بستک و پارسیان را در تایید صلاحیت بندرلنگه و بستک و پارسیان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بندرلنگه و بستک و پارسیان در مجلس

نظرات مردم بندرلنگه و بستک و پارسیان

مردم شریف حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بندرلنگه و بستک و پارسیان و انتظارات خود از کاندیداهای بندرلنگه و بستک و پارسیان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.