مجلس ایران دات كام
حوزه بندر انزلی

حوزه انتخابیه بندر انزلی

درباره حوزه انتخابیه بندر انزلی

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بندر انزلی

کاندیداهای حوزه بندر انزلی

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بندر انزلی

شهرستان انزلی از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران است و شهر ساحلی بندر انزلی مرکز این شهرستان است که در شمال غربی استان گیلان واقع شده است. مرکز آن بندر انزلی از گذشته عنوان پر باران ترین شهر ایران را داشته است. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت شهرستان انزلی در سال۱۳۹۳ برابر با۱۴۸۰۰۶نفر بوده است. مردم انزلی گیلک هستند و به زبان گیلکی بیه پسی و با لهجه مخصوص به انزلی صحبت می کنند. این شهرستان دارای آب و هوای مرطوب ساحلی می باشد. بندر انزلی یکی از زیباترین شهرهای ایران است که در آن مرداب، دریا، ساحل و چمن زار با یکدیگر تلاقی می کنند و چشم اندازی بدیع و خیال انگیز می آفریند. بندر انزلی با داشتن جاذبه های دل انگیز و طبیعی سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر از اقصی نقاط کشور و جهانگردان خارجی است.
حوزه بندر انزلی یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بندر انزلی پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بندر انزلی استفاده کنند.حوزه بندر انزلی دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بندر انزلی در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بندر انزلی داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بندر انزلی را در تایید صلاحیت بندر انزلی مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های بندر انزلی در مجلس

نظرات مردم بندر انزلی

مردم شریف حوزه انتخابیه بندر انزلی، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بندر انزلی و انتظارات خود از کاندیداهای بندر انزلی بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.