مجلس ایران دات كام
حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

درباره حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

کاندیداهای حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

شهرستان بم یکی از شهرستان های استان کرمان در جنوب شرقی ایران است. مرکز این شهرستان شهر بم است. جمعیت شهرستان بم بنا بر سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران برابر ۳۰۸٬۲۴۱ نفر بوده است.
ریگان یکی از شهرستان های استان کرمان در جنوب شرق ایران است. مرکز این شهرستان شهر محمدآباد می باشد و در فاصله ۳۰۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.
شهرستان فهرج یکی از شهرستان های استان کرمان است اب و هوای این شهرستان در تابستان گرم و خشک و در زمستان سرد و خشک است.
نرماشیر یکی از شهرستان های استان کرمان در شرق ایران است. مرکز این شهرستان شهر رستم آباد است.
حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر استفاده کنند.حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بم، ریگان، فهرج و نرماشیر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بم، ریگان، فهرج و نرماشیر را در تایید صلاحیت بم، ریگان، فهرج و نرماشیر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس

نظرات مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

مردم شریف حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بم، ریگان، فهرج و نرماشیر و انتظارات خود از کاندیداهای بم، ریگان، فهرج و نرماشیر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
مسعود:

خدارو شکر میکنیم نماینده رهبری به مجلس راه یافت. زنده باد حاج موسی غضنفرابادی