مجلس ایران دات كام
حوزه بابل

حوزه انتخابیه بابل

درباره حوزه انتخابیه بابل

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بابل

کاندیداهای حوزه بابل

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بابل

بابل پرجمعیت ترین شهرستانِ استان مازندران و دومین شهرستان پرجمعیت شمال ایران می باشد. مرکز این شهرستان، شهر بابل می باشد. شهر بابل به دو منطقه شهری تقسیم می شود. در سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت شهر بابل ۲۵۰٬۲۱۷ نفر و جمعیت شهرستان بابل ۵۳۱٬۹۳۰ نفر می باشد. از خصوصیات جالب شهرستان بابل این است که به دلیل دارا بودن منطق جلگه ای، کوهپایه ای و کوهستانی دارای دو نوع آب و هوا متفاوت است.
حوزه بابل یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بابل پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بابل استفاده کنند.حوزه بابل دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بابل در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بابل داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بابل را در تایید صلاحیت بابل مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های بابل در مجلس

نظرات مردم بابل

مردم شریف حوزه انتخابیه بابل، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بابل و انتظارات خود از کاندیداهای بابل بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.