مجلس ایران دات كام
حوزه آستانه اشرفیه

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه

درباره حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه آستانه اشرفیه

کاندیداهای حوزه آستانه اشرفیه

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه آستانه اشرفیه

شهرستان آستانه اشرفیه (به گیلکی: أسسؤنه) از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران است. مرکز این شهرستان آستانه اشرفیه است. آستانه اشرفیه در ۳۵ کیلومتری مرکز استان رشت واقع است و فاصلهٔ آن تا شهر لاهیجان ۷ کیلومتر است. آرامگاه دکتر محمد معین نیز در شهر آستانه قرار دارد. این شهرستان که چهارمین شهر مذهبی کشورمان در مرکز آن قرار دارد در گذشته کوچان نامیده می شد و پس از تدفین پیکرسید جلال الدین اشرف پسر موسی کاظم در این شهر نام آن به درگاه (:آستانه) ورود به بارگاه سید جلال الدین اشرف یا «آستانه اشرفیه» تغییر یافت. از محصولات زراعی این شهرستان می توان بادام زمینی (که در واقع مرغوب ترین بادام ایران است)، برنج (انواع برنج های معطر و طارمی، دم سیاه و…)، گوجه سبز و تخمه آفتاب گردان و مرکبات نام برد.
حوزه آستانه اشرفیه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه آستانه اشرفیه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه استفاده کنند.حوزه آستانه اشرفیه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات آستانه اشرفیه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای آستانه اشرفیه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی آستانه اشرفیه را در تایید صلاحیت آستانه اشرفیه مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های آستانه اشرفیه در مجلس

نظرات مردم آستانه اشرفیه

مردم شریف حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد آستانه اشرفیه و انتظارات خود از کاندیداهای آستانه اشرفیه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.