مجلس ایران دات كام
حوزه مسیحیان آشوری و کلدانی

حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی

درباره حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی

تعداد کرسی: یک کرسی
سراسر ایران

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مسیحیان آشوری و کلدانی

کاندیداهای حوزه مسیحیان آشوری و کلدانی

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مسیحیان آشوری و کلدانی

حوزه انتخاباتی مسیحیان آشوری و کلدانی یکی از حوزه های اقلیت های دینی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت تهران، یک نماینده دارد. طبق اصل ۶۴ قانون اساسی، زرتشتیان و کلیمیان هر کدام یک نماینده و مسیحیان آشوری و کلدانی مجموعا یک نمایند و مسیحیان ارمنی جنوب و شمال هرکدام یک نماینده انتخاب می کنند.
حوزه مسیحیان آشوری و کلدانی یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مسیحیان آشوری و کلدانی پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی استفاده کنند.حوزه مسیحیان آشوری و کلدانی دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مسیحیان آشوری و کلدانی در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مسیحیان آشوری و کلدانی داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مسیحیان آشوری و کلدانی را در تایید صلاحیت مسیحیان آشوری و کلدانی مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس

نظرات مردم مسیحیان آشوری و کلدانی

مردم شریف حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مسیحیان آشوری و کلدانی و انتظارات خود از کاندیداهای مسیحیان آشوری و کلدانی بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.