مجلس ایران دات كام
حوزه اراک، کمیجان و خنداب

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

درباره حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اراک، کمیجان و خنداب

کاندیداهای حوزه اراک، کمیجان و خنداب

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه اراک، کمیجان و خنداب

اراک یکی از شهرستان های استان مرکزی ایران است. این شهرستان از سه بخش مرکزی و ساروق و معصومیه تشکیل شده است. مرکز آن شهر کلان شهر اراک است. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۵۹۱٬۷۳۷ بوده است.
شهرستان کمیجان یکی از شهرستانهای تابعه استان مرکزی ایران است. مرکز آن شهر کمیجان است که در۸۵ کیلومتری شهر اراک قرار دارد.
شهرستان خُنداب یکی از شهرستان های تازه تأسیس در استان مرکزی ایران است. زبان رایج در خنداب ترکی محلی است. منطقه خنداب با ۷۲ هزار نفر جمعیت دارای استعدادهای ویژه کشاورزی، گردشگری و مزیت استقرار تأسیسات آب سنگین می باشد.
حوزه اراک، کمیجان و خنداب یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اراک، کمیجان و خنداب پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب استفاده کنند.حوزه اراک، کمیجان و خنداب دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اراک، کمیجان و خنداب در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اراک، کمیجان و خنداب داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی اراک، کمیجان و خنداب را در تایید صلاحیت اراک، کمیجان و خنداب مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس

نظرات مردم اراک، کمیجان و خنداب

مردم شریف حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اراک، کمیجان و خنداب و انتظارات خود از کاندیداهای اراک، کمیجان و خنداب بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.