مجلس ایران دات كام
حوزه اندیمشک

حوزه انتخابیه اندیمشک

درباره حوزه انتخابیه اندیمشک

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اندیمشک

کاندیداهای حوزه اندیمشک

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه اندیمشک که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه اندیمشک

اندیمشک از شهرهای شمال استان خوزستان است و در ارتفاع ۱۷۶ متری از سطح دریا، در کوه پایه زاگرس میانی قرار گرفته است. اندیمشک دارای سه سد با نام های کرخه، دز و بالارود است. زبان غالب در شهرستان اندیمشک لری است.
حوزه اندیمشک یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اندیمشک پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اندیمشک استفاده کنند.حوزه اندیمشک دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اندیمشک در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اندیمشک داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی اندیمشک را در تایید صلاحیت اندیمشک مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های اندیمشک در مجلس

نظرات مردم اندیمشک

مردم شریف حوزه انتخابیه اندیمشک، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اندیمشک و انتظارات خود از کاندیداهای اندیمشک بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.