مجلس ایران دات كام
حوزه آمل

حوزه انتخابیه آمل

درباره حوزه انتخابیه آمل

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه آمل

کاندیداهای احتمالی حوزه آمل

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه آمل که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه آمل

شهرستان آمل در مرکز استان مازندران قرار دارد. مرکز این شهرستان شهر آمل است. شهر آمل یک شهر توریستی و زیبا در قلب شمال کشور است. برنج، مرکبات، مربا، ترشی، گردو، گیلاس، فرش، زیتون، ماهی، گل، معرق، منبت، سفال و گلیم از جمله مهم ترین سوغات آمل هستند. همچنین عسل طبیعی از قله دماوند و لار، سیب، کیوی، شیرینی های محلی مانند آب دندان، اغوزکناک، ساقه عروس، نان کوهی و غذاهای محلی که بین المللی شده اند از جمله سوغات مهم آمل هستند.
حوزه آمل یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه آمل پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه آمل استفاده کنند.حوزه آمل دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات آمل در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای آمل داشته باشد.

تازه های آمل در مجلس

نظرات مردم آمل

مردم شریف حوزه انتخابیه آمل، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد آمل و انتظارات خود از کاندیداهای آمل بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.