مجلس ایران دات كام
حوزه الیگودرز

حوزه انتخابیه الیگودرز

درباره حوزه انتخابیه الیگودرز

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه الیگودرز

کاندیداهای حوزه الیگودرز

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه الیگودرز

الیگودرز یکی از شهرستان های استان لرستان است در در شرق این استان قرار گرفته است. جمعیت این شهرستان ۱۳۷٬۵۳۴ هزار نفر است و پس از خرم آباد، بروجرد، دورود، کوهدشت و دلفان ششمین شهرستان لرستان از نظر جمعیت است. الیگودرز در ناحیهٔ کوهستانی و با آب و هوایی بسیار سرد در شرق استان لرستان واقع شده و همچنین از شهرهای مرتفع و مناطق سردسیر ایران است.
حوزه الیگودرز یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه الیگودرز پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه الیگودرز استفاده کنند.حوزه الیگودرز دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات الیگودرز در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای الیگودرز داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی الیگودرز را در تایید صلاحیت الیگودرز مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های الیگودرز در مجلس

نظرات مردم الیگودرز

مردم شریف حوزه انتخابیه الیگودرز، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد الیگودرز و انتظارات خود از کاندیداهای الیگودرز بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.