مجلس ایران دات كام
حوزه علی‌آباد

حوزه انتخابیه علی‌آباد

درباره حوزه انتخابیه علی‌آباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه علی‌آباد

کاندیداهای حوزه علی‌آباد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه علی آباد

شهرستان علی آباد کتول یکی از شهرستان های ایران در استان گلستان است. شهر علی آباد مرکز این شهرستان می باشد. زبان محلی مردم این شهرستان زبان مازندرانی با گویش کتولی است. جمعیت شهرستان علی آباد در سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۲۶٫۰۷۹ نفر بوده است. زبان بومیان شهرستان علی اباد زبان کتولی هست که گویشی از زبان مازندرانی می باشد. از مناطق دیدنی. آن جنگل کبود وال و آبشار کبود وال که در جنوب این شهرستان است و پیاده هم می توان به آن رسید جنگل زرین گل و روستاهای آن حوالی، دهنه محمدآباد و روستاهای بالا دست و … از روستاهای بزرگ آن مزرعه کتول می باشد که دارای خانواده های کردکتولی، مهاجر، مزرعه و … می باشد. موسیقی محلی کتولی در این شهرستان از جایگاه ویژه ای برخوردار است به طوری که هر ساله جشنواره موسیقی کتولی در این شهرستان برگزار می شود و از جایگاه ویژه ای نزد علاقه مندان و مردم این منطقه برخوردار است.
حوزه علی‌آباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه علی آباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه علی آباد استفاده کنند.حوزه علی آباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات علی آباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای علی آباد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی علی آباد را در تایید صلاحیت علی آباد مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های علی‌آباد در مجلس

نظرات مردم علی‌آباد

مردم شریف حوزه انتخابیه علی‌آباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد علی‌آباد و انتظارات خود از کاندیداهای علی‌آباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.