مجلس ایران دات كام
حوزه ابهر و خرمدره

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره

درباره حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ابهر و خرمدره

کاندیداهای حوزه ابهر و خرمدره

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ابهر و خرمدره

ابهر شهرستانی است در استان زنجان جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال۱۳۹۵، برابر با۱۶۷٬۵۸۳ نفر بوده است.
شهرستان خرمدره شهرستانی در استان زنجان ایران در مسیر راه آهن و اتوبان قزوین - زنجان می باشد. شهرستان خرمدره دارای یک شهر و و یک بخش می باشد.
حوزه ابهر و خرمدره یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ابهر و خرمدره پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره استفاده کنند.حوزه ابهر و خرمدره دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ابهر و خرمدره در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ابهر و خرمدره داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ابهر و خرمدره را در تایید صلاحیت ابهر و خرمدره مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های ابهر و خرمدره در مجلس

نظرات مردم ابهر و خرمدره

مردم شریف حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ابهر و خرمدره و انتظارات خود از کاندیداهای ابهر و خرمدره بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.