مجلس ایران دات كام
محمدتقی رهبر

حضور حداکثری مردم در انتخابات به پشتوانه دغدغه رهبری بود

حضور حداکثری مردم در انتخابات به پشتوانه دغدغه رهبری بود

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اظهار داشت: مقام معظم رهبری مغز نظام سیاسی و روح انقلاب اسلامی است و مردم باید آثار سفارش های رهبری به ویژه در عرصه های اقتصادی را هرچه زودتر به چشم ببینند.


حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به دغدغه رهبر انقلاب در حوزه ضرورت مشارکت حداکثر در انتخابات، اظهار داشت: مردم وفادار ایران همیشه در میدان هستند و دغدغه و تاکید مقام معظم رهبری نیز پشتوانه این حضور حداکثری است است.
وی افزود: مقام معظم رهبری مغز نظام سیاسی و روح انقلاب اسلامی است. ایشان با فرامین و منویات شان خط سیر مسئوولان را تبیین می کنند و مسنوولان باید در قالب قانون اساسی و فرامین امام و رهبری به رفع مشکلات کشور و تامین مایحتاج مردم همت گمارند. در کشور محرم و نامحرم نداریم و مسئولان باید به مردم خدمت رسانی کنند. مردم باید آثار سفارش های رهبری را هر چه سریعتر به چشم خود ببینند.
رهبر افزود: این مسئله وظیفه مسئوولان را بسیار سنگین می کند. آنان باید حقوق مردم را رعایت نمایند. مسئولان سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، داخلی و خارجی باید خواسته های مردم که خواسته های نظام و انقلاب اسلامی است را د مدنظر داشته باشند و به آنها عمل کنند. امام خمینی (ره) فرمود هیچ پیغمبری مردمی به خوبی مردم ایران نداشته است. حال که مردم تا این حد مقام منزلت دارند و هر زمان که نظام و رهبری خواسته اند، به میدان آمده و لبیک رهبری را گفته اند، حالا باید مشکلات و گرفتاری های آنان را رفع کرد.
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اظهار داشت: مسئوولان باید تمام هم و غم شان را جمع کنند و با توکل بر خدا و همفکری و مشارکت کارشناسان خبره در عرصه های مختلف، همه تلاش شان را انجام دهند تا مشکلات مردم رفع گردد. امنیت ایران خوب است اما خب سلامت و امنیت روان مردم به سبب گرانی های لطمه دیده است. باید فکری عاجل و اساسی برای این مشکلات کرد. اگر مسئولان بتوانند از فشارهای اقتصادی در معیشت و مسکن و ازدواج مردم کاهش دهد، صداقت و وفاداری مسئولان به مردم ثابت خواهد شد.1403/04/20
18:47:04
0.0 از 5
67
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام