مجلس ایران دات كام
نماینده ستاد جلیلی در مسجد لرزاده:

سلامت و امنیت انتخابات بالاست

سلامت و امنیت انتخابات بالاست

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده ستاد سعید جلیلی در مسجد لرزاده اظهار داشت: مردم متدین محله کوثر و خراسان گوش به فرمان رهبر خود پای صندوق های رای حضور بهم رساندند و رایشان را به صندوق ها ریختند و میزان مشارکت خوب بوده است حتی حضور رای اولی ها هم در این شعبه خوب بود.


حسین واعظی در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: الحمدلله با باز شدن در شعبه مسجد لرزاده از ساعت ۸ استقبال مردم خوب بوده است.
وی افزود: مردم متدین محله کوثر و خراسان گوش به فرمان رهبر خود پای صندوق های رای حضور بهم رساندند و رایشان را به صندوق ها ریختند و میزان مشارکت خوب بوده است حتی حضور رای اولی ها هم در این شعبه خوب بود.
نماینده ستاد سعید جلیلی اظهار داشت: با وجود اینکه بافت منطقه کوثر و خراسان مذهبی نشین است اما نمی توانم هیچ پیش بینی درباب رای دو نامزد انتخابات داشته باشم. اصلاً معین نیست که نتیجه چه خواهد بود. پس از باز شدن صندوق ها و شمارش آرا می توان گفت کدام یک از دو نامزد در این شعبه رای می آورند.
واعظی افزود: رای مردم مخفی است، بنا بر این نمی توان هیچ پیش بینی یا پیشگویی از رای آنان داشت.
وی در عین حال سلامت و امنیت انتخابات را به سبب حضور ناظران و مجریان از بخش های مختلف و دستگاه های مسئول را بالا توصیف کرد.
منبع:

1403/04/15
19:13:35
0.0 از 5
124
تگهای خبر: انتخابات , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام