مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

مهندس رضا مؤذّن زاده

مهندس رضا مؤذّن زاده

نام: رضا

نام خانوادگی: مؤذّن زاده

شهرت: مهندس رضا مؤذّن زاده

کاندیدای تبریز، آذرشهر و اسکو انتخابات مجلس شورای اسلامی

265 نفر


کد انتخاباتی مهندس رضا مؤذّن زاده 751 است.

کاندیدای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

بیوگرافی (زندگینامه) مهندس رضا مؤذّن زاده:

رضا مؤذّن زاده فرزند غلامحسین در ساعت 6 صبح مورخ 1367/06/26 در خانواده متعهد و متوسط در شهر اولین ها ، تبریز متولد شد . وی تحصیلات دوره ابتدائی و راهنمایی و سال اول دبیرستان را در مدرسه غیرانتفاعی آزادگان و سال دوم دبیرستان مدرسه شهید مطهری (ره) و سال سوم دبیرستان مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) و پیش دانشگاهی را در مدرسه غیرانتفاعی توانا در رشته ریاضی و فیزیک فرا گرفت . او سپس وارد دانشگاه شده و در مقطع کاردانی ناپیوسته در رشته کاردان فنی عمران - نقشه برداری ژئودزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته مهندسی تکنولوژی نقشه برداری در مؤسسه آموزش عالی سراج تبریز و در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در رشته علوم سیاسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز تحصیل نمود و هم اکنون دانشجوی مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته رشته علوم سیاسی گرایش سیاست گذاری عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز می باشد . از رخداد های تلخ زندگی رضا مؤذّن زاده می توان رحلت جانگداز پدرش را نام برد ، در حالی که رضا بیش از 15 سال نداشت ، پدر وی از کارمندان عالی رتبه و تاثیرگذار دانشگاه تبریز و بیمارستان خصوصی آذر ( شهریار کنونی ) و بیمارستان خصوصی نور نجات بود که در خدمت صادقانه به مردم زبان زد خاص و عام بود . از رخداد های شیرین زندگی رضا مؤذّن زاده به دنیا آمدن دخترش مریم خانوم در مورخ 1395/03/22 می باشد . رضا مؤذّن زاده نزدیک به 5 سال است که در واحد امور مالی بیمارستان خصوصی نور نجات مشغول به کار می باشد و قبل آن نیز در دارالتحقیق شهید مطهری (ره) و ... مشغول به کار بوده است . این بیوگرافی علی الحساب نزد دوستان باشد تا به روز رسانی و تکمیل گردد ، ضمنا پرچم دهه شصتی ها بالاست و پرچم دهه شصتی ها که بالا باشه پرچم دهه هفتادی ها و در آینده دهه هشتادی ها نیز بالا خواهد بود . به امید فردایی بهتر و ایرانی آبادتر

گروه تلگرام دوستان مهندس رضا مؤذّن زاده

https://t.me/Reza_Moazzenzadeh

اینستاگرام مهندس رضا مؤذّن زاده

https://www.instagram.com/reza.moazzenzadeh

فیسبوک مهندس رضا مؤذّن زاده

https://www.faceBook.com/reza.moazzenzadeh

 

سوابق اجرائی و مدیریتی مهندس رضا مؤذّن زاده

افتخارات مهندس رضا مؤذّن زاده

برنامه های مهندس رضا مؤذّن زاده پس از انتخاب شدن

معرفی تبریز، آذرشهر و اسکو و فرصتها و تهدیدهای آن

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

حوزهٔ انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو بزرگ‌ترین حوزه انتخاباتی استان آذربایجان شرقی است که شامل ۳ شهرستان تبریز ، آذرشهر و اسکو و جمعیتی بالغ بر ۱٬۹۰۱٬۶۶۱ نفر می‌شود که به تنهایی بیش از نیمی از جمعیت استان (۵۱ درصد) را شامل می‌شود. این حوزه تا پیش از سال ۱۳۷۹ خورشیدی (دوره‌های اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم مجلس) با نام حوزهٔ انتخاباتی تبریز شناخته می‌شد که در این سال و همزمان با شروع دوره ششم مجلس شورای اسلامی باتوجه به تأسیس شهرستان‌های جدید آذرشهر و اسکو به حوزهٔ انتخاباتی تبریز، آذرشهر و اسکو تغییر نام داد. این حوزه ۶ کرسی از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است.

شهرستان تبریز یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است که در مرکز این استان واقع شده است. مرکز این شهرستان، شهر تبریز است که مرکز اداری و سیاسی استان است. شهرستان تبریز طبق آخرین تقسیمات کشوری از ۲ بخش، ۴ شهر، ۶ دهستان و ۶۷ روستا تشکیل شده است.
شهرستان آذرشهر در شرق دریاچه ارومیه واقع و از شمال محدود است به شهرستان اسکو، از جنوب به شهرستان عجب شیر و از غرب به دریاچه ارومیه. این شهر در جلگه و مسیر مراغه – تبریز قرار دارد.وبلندترین کوه شهرستان کوه کرکس در روستای هفت چشمه با ارتفاع ۲۵۸۰ متر واقع شده است. نام های قدیم این شهرستان ، دهخوارقان و توفارقان بود.
شهرستان اسکو در شرق دریاچه ارومیه با وسعت ۱۷۶۳ کیلومتر مربع قرار گرفته که از سمت شرق با شهرستان تبریز، از سمت شمال با شهرستان شبستر، از سمت غرب با دریاچه ارومیه و از سمت جنوب با شهرستان آذرشهر هم مرز است. مرکز این شهرستان شهر اسکو می باشد. نام قدیم این شهرستان اوشکایا بود.

شکل گیری حوزه انتخاباتی تبریز از سال 1358 و شکل گیری حوزه انتخاباتی کنونی از سال 1366
 

مقرهای کلان : تبریز ( مرکز ) ، آذرشهر ، اسکو

بخش ها : مرکزی تبریز ، خسروشاه ، مرکزی آذرشهر ، گوگان ، ممقان ، مرکزی اسکو ، ایلخچی ، شهر جدید سهند

 

 

جاذبه های فرهنگی و توریستی تبریز، آذرشهر و اسکو