مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

دکتر حسن حیدری نراقی

دکتر حسن حیدری نراقی

نام: حسن

نام خانوادگی: حیدری نراقی

شهرت: دکتر حسن حیدری نراقی

کاندیدای تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس انتخابات مجلس شورای اسلامی

108 نفر

کاندیدای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

بیوگرافی (زندگینامه) دکتر حسن حیدری نراقی:

  بیوگرافی دکتر حسن حیدری نراقی       

         در سال 2/1/ 1347 در شهر تهران منطقه 14 متولد و ساکن بوده و تا دیپلم با اساتید مجرب و اخلاقی  کشوری و بنام تربیت شده و  از سال 1364 با پیشنهاد دبیر فیزیک و ریاضیات سوم هنرستانش، بعنوان معلم در مقطع راهنمایی انتخاب و مشغول تدریس شده و در مدت 33 سال تدریس در مقاطع مختلف راهنمایی، دبیرستان، کاردانی و کارشناسی و ضمن خدمت وزارت خانه ها در 23 عنوان درسی به هزاران نفر دانش آموز و دانشجو، علم آموزی داشته که هر کدام به درجات عالی از علم راه پیدا نموده اند. با مراجعات زیاد اولیا، و دانش آموزان و دانشجویان و مردم مهربان کشور، در خصوص شبهات و سؤالات مسائل و امور زندگی و تحصیلی، اقدام  به ادامه تحصیل در رشته روان شناسی نموده و طی برنامه ریزی ده ساله موفق به دریافت دکترای روانشناسی از دانشگاههای تهران می شود. در ترم هفت کارشناسی با اجازه و تأیید اساتید محترم دانشگاه در کنار تدریس از سال 1380 اقدام به تأسیس کلینیک روان شناسی و مشاوره آبی آسمانی نموده که تا کنون مراجعین بی شماری از شهرستانها و بعضاً  از کشورهای مختلف مراجعه و توانسته  در خصوص رفع مشکلات و درمان اختلالات آنها قدمهای شایسته ای بردارد. شماره تلگرام و واتساپ 09109804500 و ارسال پیام به شماره 09198013212 و شماره کلینیک 77186031-021 جهت هماهنگی برگزاری جلسات مشاوره

سوابق اجرائی و مدیریتی دکتر حسن حیدری نراقی

مشهور به سرباز علمی وطن میباشد.

دکتر، متخصص روانشناسی کودک و نوجوان بوده و در موضوعات درمان اختلالات افسردگی و اضطراب و مشکلات تربیتی و آموزشی و مشاوره شغلی و بهبود کسب و کار و در ازدواج و  همسان سازی و رفع مشکلات خانودگی هم دست توانایی دارد. در مشکلات اقتصاد کلان کشوری هم قدمهای شایسته ای برداشته است.

لازم به ذکر است، آموزش و تربیت هزاران دانش آموز و دانشجو، درمان و مشاوره هزاران مراجعه کننده ، رفع مشکلات صدها خانواده در کشور و  در درمان هزاران اختلالات رفتاری و بیماریهای  اعصاب و روان و... در کارنامه فعالیتهای ایشان  میباشد.

افتخارات دکتر حسن حیدری نراقی

پیرو کلام پروردگار  و ائمه که خدمت به مردم خدمت به خداست؛ خود را وقف و در خدمت مرد قرار داده است.

 

برنامه های دکتر حسن حیدری نراقی پس از انتخاب شدن

پوشش درمانی در کل کشور و خدمت به کل انسانها و بشریت

عملیاتی کردن تئوریهای روان شناسی

استخراج تئوریهای علمی و عملی درمانی و سلامت از  دستورات  الهی و الگو برداری از ائمه

تخصصی کردن کلینیکهای درمانی

 

معرفی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و فرصتها و تهدیدهای آن

 حوزه اصلی درمانی و طرح سلامت کلینیک در کل محدوده شهر تهران بوده و پذیرای مراجعین از استانها و کشورهای دیگر میباشد.

شعبه اصلی کلینیک روان شناسی و مشاوره آبی آسمانی در میدان رسالت، ابتدای بزرگراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی، خیابان شهید سلمان طرقی واقع در جنب مسجد الرسول(ص)، بالاتر از چهارراه فرجام، ابتدای خیابان آزادگان، دست چپ، روبروی پارک ولی عصر و سرای محله کهک، کوچه 168، پلاک 4 واحد 2  و یا اتوبان امام علی (ع) ایستگاه فرجام، جنب اتوبان، کوچه 168، پلاک4 واحد 2 با شماره تلفن 77186031-021 قرار گرفته  و  حتماً میبایست با شماره همراه 09109804500  هماهنگ و در واتساپ و تلگرام و شماره 09198013212 جهت ارسال پیام  و با ایمیل iran.psychologist.heidary@gmail.com مکاتبه بفرمایید. انشاء الله بعداز رفتن کرونا با هماهنگی قبلی مراجعه بفرمایید.  گروه درمانی آبی آسمانی

جاذبه های فرهنگی و توریستی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

از جاذبه های کلینیک روان شناسی و مشاوره  آبی آسمانی  می توان به تنوع روشهای درمانی با متخصصین مجرب و با تجربه را نام برد که هر کدام دارای برد تخصصی و محقق و پژوهشگر  بوده  و در دانشگاهها مشغول  تدریس و تربیت دانشجویان بی شماری هستند و  دائماً آخرین دست آوردهای نوین  درمانی  دنیا را  استخراج و خودشان را به روز نگاه میدارند.  در این کلینیک درمانی، خدماتی همچون "شناخت درمانی"، "گفتار درمانی"، "رفتار درمانی"،" بازی درمانی"، " روانکاوی" و  از طریق"تکنیکهای هیپنوتراپی" به درمان پرداخته و با استفاده از ابزارهای تشخیصی خود ساخته، نوروفیدبک، انواع آزمونهای اعصاب و روان و ... تشخیص دقیقی از اختلالات و مشکلات را مهیا مینماید تا متناسب با مشکل؛ بهترین روشهای درمانی اعمال شود. فقط یکبار تجربه کافی ایست که بهترین نتیجه را دریافت نمایید. آرامش و سلامت  کامل مراجعین هدف اصلی ماست.