مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

فرهاد زمانی فرادنبه

فرهاد زمانی فرادنبه

نام: فرهاد

نام خانوادگی: زمانی فرادنبه

کاندیدای بروجن انتخابات مجلس شورای اسلامی

کاندیدای حوزه انتخابیه بروجن

بیوگرافی (زندگینامه) فرهاد زمانی فرادنبه:

 

فرهاد زمانی فرادنبه در یکی از روزهای پاییز سال 1364 خورشیدی چشم به جهان گشود وی دوران کودکی را تا مقطع دوم ابتدایی در شهر فرادنبه سپری نمود اما به دلیل قرار گرفتن منزل پدربزرگ ایشان مرحوم محمدهادی زمانی در مسیر خط لوله سراسری گاز مجبور به مهاجرت به شهر بروجن شدند و دوران جدید زندگی خود را دراین شهر آغاز نمود .درکمال ناباوری در تابستان 1377 در سن 13 سالگی با شنیدن خبر ناگوار سقوط پدر بزرگوارشان در حین فعالیت ساختمانی که منجر به از دست دادن ایشان شد شرایط سختی را به لحاظ روحی و معیشتی برای او و خانواده اش در پی داشت.اما مادر مهربان و فداکارشان به تنهایی با کار شبانه روزی هرچند با مشقت بستر مناسبی برای تحصیل ایشان فراهم نمود.

از آنجایی که وی فرزند بزرگ خانواده بودواحساس مسئولیتی که در مقابل شرایط خانواده داشت همزمان با تحصیل به صورت پاره وقت در شهرک صنعتی مشغول به کار بود.

در سال1384باوجود اینکه در دانشگاه افسری امام علی پذیرفته شده بود شرایط تحصیل موجب دوری وی از خانواده اش میشد علی رغم علاقه اش به این رشته تصمیم گفت فرایند پذیرش را ترک کرده و در رشته مدیریت دولتی ادامه تحصیل بدهد.درسال 1389پس از پایان تحصیلات در سه آزمون( سازمان امور اقتصاد و دارایی، دیوان محاسبات، و شرکت توزیع نیروی برق ) قبول شد که پس از طی کردن مراحل گزینش این آزمون ها هرچند این امکان برای ایشان فراهم بود که در مرکز استان فعالیت نمایند اما به دلیل نزدیکی به خانواده و خدمت به همشهریان خود شرکت توزیع نیروی برق را انتخاب نموده و توانست با توجه به عملکرد مطلوب خود پله های ترقی را طی نماید. همزمان به فکر ادامه تحصیل بود وتوانست مدرک کارشناسی ارشد خود ا در رشته مدیریت دولتی در سال 1393 اخذ نماید.

باتوجه به علاقه ایشان به امور عام المنفعه در طی این سالها علی رغم مشغله کاری از پرداختن به این امور غافل نبوده و اقدام به تاسیس یک شرکت فنی مهندسی در سطح استان از پرسنل شرکت توزیع نمود و به عنوان بازرس تعاونی مصرف کارکنان چند سالی خدمت نمود.ایشان توانست از بین کل پرسنل شرکت یک کرسی از پنج کرسی شورای کار استان را کسب نماید و اکنون با توجه به تجربیات گذشته و یافتن خلاء های موجود در بسیاری از زمینه ها از جمله اشتغال جوانان و بانوان این شهرستان زمان را مناسب دید که بتواند در سنگری بزرگتر خدمت گذار مردم عزیز و فهیم شهرستان بروجن باشد به همین خاطر با لبیک به بیانیه گام دوم انقلاب رهبری که فرمودند جوانان بار مسئولیت را به دوش بگیرند و زمینه روی کار آمدن درستی جوانان را فراهم کنند به عنوان یک جوان دهه 60 وارد میدان سیاست شد.

سوابق اجرائی و مدیریتی فرهاد زمانی فرادنبه

 1. 9 سال کاردر شرکت توزیع
 2. کارشناس خدمات مشترکین
 3. معاون امور برق بروجن
 4. عضو شورای اسلامی کارشرکت توزیع
 5. عضو کمیته طبقه بندی مشاغل
 6. رابط آموزش استان و سرپرست آموزش شهرستان
 7. عضو هیئت موسس شرکت تعاونی فنی مهندسی
 8. بازرس افتخاری سازمان بازرسی
 9. فرمانده بسیج امور برق شهرستان
 10. مدرس دانشگاه
 11. عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه کارکنان برق 
 12. عضو ناظر مسئول هیئت نظارت برانتخابات شهرستان
 13. بازرس شرکت تعاونی مصرف استان

افتخارات فرهاد زمانی فرادنبه

برنامه های فرهاد زمانی فرادنبه پس از انتخاب شدن

معرفی بروجن و فرصتها و تهدیدهای آن


حوزهٔ انتخاباتی بروجن یکی از حوزه‌های استان چهارمحال و بختیاری برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت بروجن، ۱ نماینده دارد. شهرستان بروجن شامل شش شهر 1.بروجن 2.فرادنبه 3. سفید دشت 4. گندمان 5. بلداجی 6. نقنه و 41 روستا که تعدادی ازآنها خالی از سکنه می باشند

جاذبه های فرهنگی و توریستی بروجن

 1. گردشگاه سیاسرد بروجن
 2. تالاب گندمان
 3. تالاب چغاخور
 4. بقعه امام زاده حمزه علی
 5. بقعه امام زاده علی ابن احمد (بابا گردآلو)
 6. تنگ وستگان
 7. تنگ سیاه
 8. آب سفید
 9. شمس آباد